Specjaliści

Nasi SpecjaliściAgnieszka Gręda

dermatolog, wenerolog

Dermatolog, wenerolog

Specjalistka w zakresie dermatologii i wenerologii. Swoją przygodę z dermatologią rozpoczęła od pracy w Szpitalu Dermatologicznym przy ul. Leszno 17 w Warszawie. 

Obecnie pracownik Oddziału Dermatologii Dziecięcej Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Bursztynowej 2 w Warszawie. Konsultacje pacjentów dorosłych oraz dzieci. Zajmuje się również medycyną estetyczną.

Tatiana Livai

dermatolog, wenerolog

Dermatolog, wenerolog

Lekarz medycyny w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego w Grodnie. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. W trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. Na co dzień pracuje w Centrum Dermatologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w międzynarodowych i krajowych kongresach oraz konferencjach i szkoleniach praktycznych z zakresu dermatologii i wenerologii oraz medycyny estetycznej.

WYKONUJE ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ :

zapobiegania starzeniu skóry, likwidacji zmarszczek i bruzd, modelowania i ujędrniania twarzy, redukcji blizn, przebarwień, rumienia, trądziku, poprawy wyglądu oczu i ust, redukcji problemów wypadania włosów, leczenia nadpotliwości, likwidacji naczynek

Dermatolog Wenerolog Aleksandra Kaczyńska-Trzpil

Aleksandra Kaczyńska-Trzpil

dermatolog, wenerolog

Dermatolog, wenerolog

W 2014 r. ukończyłam studia na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów byłam aktywnym członkiem Studenckiego Koła Naukowego przy Katedrze i Klinice Dermatologicznej WUM, gdzie zdobywałam doświadczenie w zakresie dermatologii i wenerologii podczas dyżurów, stażu w Klinice Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie oraz jako współautor prac naukowych. Po stażu podyplomowym w Szpitalu Powiatowym w Garwolinie oraz blisko półrocznej praktyce lekarza POZ, w 2016 r. rozpoczęłam szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologicznej WUM, które kontynuuję do chwili obecnej. Posiadam szerokie doświadczenie w pracy klinicznej z pacjentem zarówno w oddziale szpitalnym, jak i w poradni dermatologicznej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Trichoskopii.

Regularnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach, w tym zagranicznych, aby jak najlepiej nieść pomoc moim Pacjentom.

WYKONYWANE BADANIA I ZABIEGI:
  • Konsultacje dermatologiczne dorosłych oraz dzieci
  • Dermatoskopia
  • Trichoskopia
  • Ocena zmian barwnikowych
  • Krioterapia
  • Biopsje skóry oraz błon śluzowych
  • Chirurgiczne usuwanie zmian barwnikowych
  • Zdejmowanie szwów

Monika Trzpil-Dąbrowska

Laryngolog

LARYNGOLOG

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W roku
2012 rozpoczęła specjalizację w dziedzinie otorynolaryngologii w Klinice
Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej w Lublinie.  Od 2014 roku do czerwca 2020 r. specjalizacje
kontynuowała w oddziale otolaryngologii Międzyleskiego Szpitala
Specjalistycznego w Warszawie.

5 listopada 2020r. uzyskała tytuł otorynolaryngologa.
Należy  do Polskiego Towarzystwa
Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi. Posiada doświadczenie zarówno w
praktyce szpitalnej jak i poradnictwie ambulatoryjnym. W codziennej praktyce
zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób uszu, nosa, zatok, jamy ustnej,
gardła, migdałków, krtani oraz ślinianek.

Anna Cieślańska

dietetyk

Dietetyk

Dietetyk kliniczny, specjalista ds. żywienia człowieka, absolwentka Dietetyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Zawodowo zajmuje się edukacją żywieniową dzieci, dorosłych, osób starszych oraz pracowników biurowych. Współpracuje z Bankami Żywności, Samodzielnym Zespołem Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego, Domami Opieki, placówkami żywienia zbiorowego, gdzie wspiera personel oraz podopiecznych zarówno wiedzą merytoryczną, jak i praktyczną. Bierze aktywny udział w tworzeniu programów prozdrowotnych skupiających się na edukacji oraz kształtowaniu świadomości żywieniowej. Współzałożycielka Stowarzyszenia edukatorów żywieniowych „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy” promującego prawidłowe nawyki żywieniowe wśród najmłodszych dzieci i kobiet w ciąży.

Koordynator ds. żywienia i dietetyki w „Feel It!” zajmującej się tworzeniem wydarzeń i eventów ukierunkowanych na profilaktykę zdrowia . Właścicielka Poradni Dietetycznej „Serwis Dietetyczny”.

Marzena Trzpil

masażystka

Masażystka

Specjalista w zakresie masażu leczniczego, klasycznego i sportowego. 

Pracę rozpoczynała w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Zajmuje się dorosłymi, dziećmi oraz kobietami w ciąży.

Paweł Trzpil

ortopeda

Ortopeda

Po ukończeniu studiów na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego rozpocząłem staż w Szpitalu Powiatowym w Garwolinie. Po tym okresie pracowałem w Oddziale Chirurgii Dziecięcej w Radomiu gdzie oprócz operacji typowych dla wieku dziecięcego (przepukliny, stulejki) zajmowałem się również leczeniem urazów (zachowawczym i operacyjnym).

W grudniu 2014 roku postanowiłem jednak zmienić nieco kierunek kariery i otworzyłem specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu w SPSK 1 w Lublinie.

Obecnie pracuje w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie. Posiada uprawnienia do wystawiania zwolnień.

Zabiegi wykonywane w naszej przychodni przez Pawła :
• klinowa resekcja wrastającego paznokcia
• szycie ran
• usuwanie małych zmian skórnych

Również:
• cewnikowanie pacjentów
• nacinanie ropni
• usuwanie paznokci w zanokcicy ew. po urazach
• usuwanie szwów po zabiegach
• zmianą opatrunków
• iniekcje do stawów kolanowych.

Rafał Podgórski

Logopeda

Logopeda

Pedagog specjalny. Logopeda.  Nauczyciel dyplomowany.

Ukończył  magisterskie studia pedagogiczne na Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. Ukończył studia podyplomowe  na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie w zakresie wychowania fizycznego.

Ukończył studia podyplomowe na kierunku Logopedia w Wydziale Nauk Pedagogicznych na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

Odbył szkolenie w zakresie: „Wspomaganie rozwoju mowy i komunikacji z wykorzystaniem elementów metody werbo – tonalnej” zorganizowane przez Instytut Edukacji Logopedycznej w Warszawie.

Uczestniczy w różnorodnych formach doskonalenia zawodowego, wzbogaca i przystosowuje swój warsztat pracy do potrzeb i możliwości pacjentów.

W przychodni zajmuje się diagnozą i terapią zaburzeń mowy.

Skontaktuj się z nami

adres

08-400 Garwolin
Ul. Kościuszki 52 lok.11

Kontakt

Email: biuro@vitalmedgarwolin.pl
Telefon: 502999558

 


Facebook-f

[wpforms id=”9481″]